Sylwester w Centrum Hannny 2013/2014

Sylwester w Hannie

Hanna w bardzo dobrym „szampańskim” nastroju powitała Nowy Rok. Po raz pierwszy zorganizowano zabawę sylwestrową w Centrum Hanny. Przy bardzo dobrej muzyce jaką zapewnił zespół MUSIC SET bawili się mieszkańcy ze wszystkich miejscowości Gminy Hanna oraz goście
z innych miejscowości powiatu włodawskiego.

Muzyka łączy pokolenia u nas również od 2100 do 200 bawili się przedstawiciele różnych grup wiekowych. Licznie przybyli uczestnicy imprezy zostali serdecznie przywitani przez gospodarza gminy Panią Wójt Grażynę Kowalik, która życzyła zebranym dobrej i spokojnej zabawy.

Organizatorzy zapewnili wspaniałą muzykę, rozgrzewające przekąski i przede wszystkim … wspaniałą pogodę na ten jedyny wieczór w roku.

Jak obyczaj stary karze o północy został hucznie (z fajerwerkami i szampanem) przywitany Nowy 2014 Rok. Ostatnie chwile do wybicia północy odliczała osobiście Pani Wójt, która również jako pierwsza złożyła życzenia wszystkim uczestniczącym w zabawie sylwestrowo – noworocznej. Życzeniom nie było końca, po nich uczestnicy zabawy bawili się w jeszcze lepszych nastrojach.

Impreza mimo, że organizowana po raz pierwszy była bardzo udana, świadczą o tym bardzo zadowolone miny uczestników imprezy. Kolejny Nowy Rok Gmina Hanna powita również „pod chmurką”.

Zapraszamy do Galerii >>>